Warto być z 4 STEPS na bieżąco. Spotkania, szkolenia, warsztaty czy aktualne promocje – wszystkiego się dowiesz od nas.

Imię*

Nazwisko*

Adres email*

Telefon*

Miasto*

*

*

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Zodiak Gym Sp. z o.o. z siedzibą w Grudziądzu (83‐302) przy ul. Chełmińskiej 68. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora w celach
marketingowych, w szczególności w celu oferowania przez spółkę swoich usług. Ma Pan/Pani prawo
dostępu do treści swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania.


Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Napisz do nas

Imię*

Nazwisko*

Adres email*

Telefon*

Treść listu*


500

*

*

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Zodiak Gym Sp. z o.o. z siedzibą w Grudziądzu (83‐302) przy ul. Chełmińskiej 68.
Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora w celach
marketingowych, w szczególności w celu oferowania przez spółkę swoich usług. Ma Pan/Pani prawo
dostępu do treści swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania.


Pola oznaczone * są obowiązkowe.

4 STEPS oferuje:

  • analizę składu ciała,

  • konsultację z Trenerem,

  • 1 dzień ćwiczeń, trening.

Zrób z nami pierwszy krok do nowego lepszego życia!

Nie szukaj wymówek - zapisz się teraz

Zgłoś się na bezpłatną sesję i wypróbuj 4 Steps bez zobowiązań!

Po wypełnieniu formularza skontaktujemy się z Tobą, aby zapisać Cię na bezpłatny trening.

Tak
Nie

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zodiak Gym sp. z o.o. ul. Chełmińska 68, 86-302 Grudziądz, jako administratora danych osobowych w celu przekazywania drogą elektroniczną lub telefoniczną ofert handlowych przez Zodiak Gym sp. z o.o. Swoje dane osobowe podaję dobrowolnie. Zostałem/-łam poinformowany/-na o przysługującym mi prawie dostępu do treści swoich danych oraz prawie ich poprawiania.

* pole obowiązkowe

Trenerzy

Zapisz się na trening personalny

 

karolina_photo  

Karolina

Energiczna i spontaniczna miłośniczka wspinaczki, narciarstwa, żeglarstwa, ski-tur, pływania, biegania, jazdy na rowerze, fitnessu i tańca – uf! Oprócz aktywności fizycznej zajmują ją również tematy z zakresu psychologii, fizjologii, dietetyki czy zdrowego stylu życia. Absolwentka wrocławskiego AWF, posiadaczka tytułu instruktora sportu z pływania osób niepełnosprawnych, fitnessu, żeglarstwa i odnowy biologicznej. Wiecznie zagina czasoprzestrzeń, aby pogodzić samodoskonalenie z pogłębianiem zainteresowań – wymaga wiele od siebie i od innych, więc przygotujcie się na prawdziwy wycisk podczas treningów z Karoliną w 4 Steps!

     
marlena_photo  

Marlena

Marlena to niewyczerpane źródło motywacji i energii – nie przyjmuje żadnej wymówki przed porządnym treningiem i dbaniem o dietę! Sama jest najlepszym przykładem tej postawy – w wolnym czasie gotuje i startuje w biegach ulicznych (z licznymi sukcesami), trenowała piłkę nożną, boks, już w liceum zakochała się w siłowni, później w crossficie. Chodzi po górach, jeździ na snowboardzie, pływa, gra w squasha i wspina się po ściankach. Jest magistrem fizjoterapii, posiada też tytuł instruktora rekreacji ruchowej o specjalności kulturystyka i stale się dokształca uczestnicząc w kursach oraz konferencjach. Treningi w 4 STEPS z Marleną będą różnorodne, nieprzewidywalne i na pewno dadzą w kość!

     
angelika  

Angelika

Jej słowa: „Moje treningi kształtują nie tylko sylwetkę, ale też charakter”.

Ukończyła Szkołę Mistrzostwa Sportowego Związku Piłki Ręcznej w Polsce. Jest Instruktorem Fitness, Treningu Funkcjonalnego, TRX, CrossFit oraz Trenerem Personalnym. Współpracuje z zawodowymi sportowcami jako Trener Przygotowania Motorycznego.

Jest aktywna sportowo, ponad 10 lat grała w piłkę ręczną – jako zawodniczka Zagłębia Lubin oraz Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Gliwicach; była reprezentantka Polski. Kiedy kontuzja wykluczyła ją z zawodowstwa postanowiła zająć się trenowaniem innych. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, współpracuje z doświadczonymi trenerami. Jest bardzo ambitna, na treningu nie pozwala się nikomu poddać.

Pasjonatka sportu, zwłaszcza piłki ręcznej i szeroko pojętego fitnessu. Jej drugą miłością po sporcie są zwierzęta.

     
adam_rybakiewicz  

Adam

Absolwent AWF we Wrocławiu, mgr Turystyki i Rekreacji ze specjalnością Promocja Zdrowia i licencjonowany nauczyciel Wychowania Fizycznego. Stypendysta programu Sokrates-Erasmus na Uniwersytecie Masaryka w Brnie – Faculty od Sport Studies.

Instruktor sportu pływanie, narciarstwa alpejskiego, odnowy biologicznej, żeglarz jachtowy. Uczestnik konwencji z dziedziny fitness i dietetyki. Pasjonat sportu, szczególnie wszystkich form extremalnych. Czynnie uprawiający freediving, wspinaczkę, kolarstwo górskie, skialpinizm. W dziedzinie fitness specjalizuję się w: TRX, BOSU, Functional Training, i cross training. Jego hobby to pszczelarstwo i ciągły rozwój osobisty.

W dziedzinie sportu wymaga bardzo dużo od siebie, ciągle podnosząc sobie poprzeczkę. Uwielbia przekazywać wiedzę związaną z kulturą fizyczną i nieustannie nabywać nową. Ciągle zgłębia wiedzę na temat psychologii człowieka w odniesieniu do sportów ekstremalnych.